Варильна поверхня Smeg PGF31G нержавіюча сталь
Фото 4 |
Smeg PGF31G нержавіюча сталь |
|
Який матеріал варильної поверхні краще вибрати?Все, що потрібно знати про варильні покриття, щоб експлуатація та обслуговування приносили лише комфорт
Як вибрати варильну поверхнюРозбираємось, які типи варильних поверхонь існують, яке покриття краще і на що звернути увагу при покупці
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg PGF31G нержавіюча сталь
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Smeg PGF31G-1 | 2 137 zł |
Płyta gazowa SMEG PGF31G-1 stal nierdzewna (chromowane pokrętło) | linia C | 2 339 zł |
Płyty gazowa SMEG DOMINO PGF31G-1 stal nierdzewna | linia CLASSICA 5LATGWA | 2 339 zł |
SMEG Płyta gazowa PGF31G-1 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indyw | 2 339 zł |
Płyta gazowa 31 cm stal SMEG PGF31G-1 -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 22 2 | 2 339 zł |
SMEG Płyta gazowa PGF31G-1 - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 Raty 0! Indyw | 2 339 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →