Духова шафа Smeg Linea SO4104S4PG
Smeg Linea SO4104S4PG |
|
Як вибрати духову шафуРозбираємось, якими бувають духові шафи, які функції можуть знадобитися і на що звертати увагу під час покупки
Піроліз, каталіз, гідроліз: який спосіб очищення духової шафи найефективніший?Розбираємося, що таке каталітичне, піролітичне та гідролізне очищення духової шафи та які їх переваги
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg Linea SO4104S4PG
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Piekarnik parowy Smeg Linea neptune grey 45 cm SO4104S4PG | 10 196 zł |
**WYSYŁKA 24H/48H** Piekarnik z funkcją pary SMEG SO4104S4PG neptune grey | 9 899 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SO4104S4PG - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 | 9 899 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SO4104S4PG -GWARANCJA 5 LAT -RATY 0 I tel. 2 | 9 899 zł |
Piekarnik z funkcją pary SMEG SO4104S4PG - Gwarancja 5 lat! (22) 877 77 77 | 9 899 zł |
Piekarnik z funkcją pary Smeg SO4104S4PG | 9 898 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →