Холодильник Smeg FAB28RDEG5 зелений
Фото 9 |
Smeg FAB28RDEG5 зелений |
|
Дизайн в стилі 50-х років.
Двері не переважує. У моделей з R дверні петлі праворуч, у моделей з L дверні петлі зліва.
Лікнеп з технології No Frost: принцип дії, компоненти, плюси й мінусиЗ'ясовуємо, як працює технологія No Frost і чим відрізняється від інших систем охолодження
Чим відрізняється дешевий холодильник від дорогогоЗа рахунок чого просунутий холодильник коштує дорожче, ніж звичайний
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Smeg 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Smeg.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Smeg FAB28RDEG5 зелений
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa Smeg 50's Style szmaragdowy FAB28RDEG5 | 9 547 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń (chromowany uchw | 9 899 zł |
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń | zawiasy po PRAWE | 9 269 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń - Gwarancja 5 la | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Smeg FAB28RDEG5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń - Gwarancja 5 la | 8 999 zł |
Модификації Smeg FAB28RDEG5
Ціни на Smeg FAB28RDEG5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB28RDBLV5 графіт | від 7 918 zł | 7 пропозицій | ||
Smeg FAB28RDEG5 зелений | від 8 999 zł | 6 пропозицій | ||
Smeg FAB28RDTP5 коричневий | від 7 918 zł | 3 пропозиції | ||
Smeg FAB28LDUJ5 різнокольоровий | від 8 099 zł | 7 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →