Lodówka Smeg FAB28RDEG5 zielony
Zdjęcia 9 |
Smeg FAB28RDEG5 zielony |
|
Design w stylu lat 50-tych.
Drzwi się nie zawieszają. Modele z R mają zawiasy drzwi po prawej stronie, modele z L mają zawiasy drzwi po lewej stronie.
Program edukacyjny na temat technologii No Frost: zasada działania, komponenty, zalety i wadyDowiedz się, jak działa technologia No Frost i czym różni się od innych systemów chłodzenia
Czym różni się tania lodówka od drogiejDlaczego zaawansowana lodówka kosztuje więcej niż zwykła lodówka?
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Smeg 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Smeg.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Smeg FAB28RDEG5 zielony
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lodówka wolnostojąca jednodrzwiowa Smeg 50's Style szmaragdowy FAB28RDEG5 | 9 547 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń (chromowany uchw | 9 899 zł |
Lodówka wolnostojąca SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń | zawiasy po PRAWE | 9 269 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń - Gwarancja 5 la | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka Smeg FAB28RDEG5 + prezent toster TSF01WHMEU za 1,23 | 8 999 zł |
Chłodziarko-zamrażarka SMEG FAB28RDEG5 szmaragdowa zieleń - Gwarancja 5 la | 8 999 zł |
Modyfikacje Smeg FAB28RDEG5
Ceny na Smeg FAB28RDEG5 |
---|---|---|---|---|
Smeg FAB28RDTP5 brązowy | od 7 918 zł | 3 oferty | ||
Smeg FAB28RDBLV5 grafit | od 7 918 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB28LDUJ5 wielokolorowy | od 8 099 zł | 7 oferty | ||
Smeg FAB28RDEG5 zielony | od 8 999 zł | 6 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →