SSD Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Відео 2Фото 4 |
Silicon Power SP240GBSS3S55S25 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Silicon Power Slim S55 25 240 GB Serial ATA III TLC FBASP240GBSS3S55S25 | 144 zł |
Silicon Power S55 240GB HD-SSD25-SLP-003 | 90 zł |
Silicon Power Slim S55 240GB | 90 zł |
Dysk SSD Silicon Power S55 240GB 2.5" SATA III (SP240GBSS3S55S25) | 94 zł |
Dysk SSD SILICON POWER Slim S55, 2.5', 240 GB, SATA III, 520 MB/s | 91 zł |
Silicon Power Slim S55 240GB | 90 zł |
Dysk SSD Silicon Power S55 240GB 2.5" SATA3 (550/450) 7mm | 86 zł |
Відеоогляди
Модификації Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25
Ціни на Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Slim S55 SP120GBSS3S55S25 120 ГБ | від 64 zł | 9 пропозицій | ||
Silicon Power Slim S55 SP240GBSS3S55S25 240 ГБ | від 86 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Slim S55 SP480GBSS3S55S25 480 ГБ | від 160 zł | 13 пропозицій | ||
Silicon Power Slim S55 SP960GBSS3S55S25 960 ГБ | від 236 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →