USB-флешка Silicon Power Blaze B02 128 ГБ (SP128GBUF3B02V1K)
Фото 3 |
Silicon Power Blaze B02 128Gb |
|
Стильний флеш-накопичувач високої ємності (128 Гб) з високопродуктивним інтерфейсом USB 3.1 Gen1 і класичним дизайном міцного металевого корпусу. Виробником позиціонується як продукт середньої цінової категорії, призначений для вирішення широкого кола завдань, пов'язаних із зберіганням і переміщенням великих обсягів даних. Пристрій заснований на флеш-пам'яті типу TLC і здатна показувати гідну швидкість послідовного читання/запису (до 100/40 Мбайт/с).
Копіювання типового відеофайлу розміром 4 Гб з такого пристрою на комп'ютер або ноутбук займає всього близько 40 сек, а фотографії копіюються майже миттєво. Флешка Silicon Power Blaze B02 128 ГБ підійде для зберігання/перенесення фото і відео, документів, електронних таблиць і презентацій. Може використовуватися в якості цифрового носія ключа. Сумісний з сучасними моделями LCD-телевізорів, домашніми NAS-серверів, мультимедійними плеєрами, роутерами, автомобільними аудіосистемами та іншої побутової електронікою. Виробником гарантується високий ступінь сумісності з попередній версії стандарту інтерфейсу USB 2.0. Скромні габаритні розміри і невелика вага дають змогу носити накопичувач в будь-якій кишені або сумці.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Silicon Power 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Silicon Power.
Купити Silicon Power Blaze B02 128 ГБ
Усі ціни 10 →Silicon Power 128 GB pamięć USB Flash B02 Blaze USB31 chowane złącze wbudo | 87 zł |
Silicon Power Blaze B02 - 128GB - USB Stick | 57 zł |
Pendrive SILICON POWER Blaze B02 128GB | 37 zł |
Pamięć USB SILICON POWER Blaze B02, 128 GB | 40 zł |
Pendrive SILICON POWER Blaze B02 128GB | 37 zł |
Модификації Silicon Power Blaze B02
Ціни на Silicon Power Blaze B02 |
---|---|---|---|---|
Silicon Power Blaze B02 8 ГБ | від 20 zł | 2 пропозиції | ||
Silicon Power Blaze B02 16 ГБ | від 17 zł | 7 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 32 ГБ | від 19 zł | 10 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 64 ГБ | від 21 zł | 14 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 128 ГБ | від 37 zł | 12 пропозицій | ||
Silicon Power Blaze B02 256 ГБ | від 80 zł | 7 пропозицій |