Велоліхтар Sigma Aura 45 USB
Фото 9 |
Sigma Aura 45 USB |
|
Освітленість фари-35 люкс.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sigma 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sigma.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Sigma Aura 45 USB
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SIGMA SPORT - Aura 45 LED światło rowerowe 45 luksów przednie światło dopu | 139 zł |
Sigma Aura 45 USB Headlight 17450x | 130 zł |
Sigma lampka rowerowa przednia aura 45 usb 17450 | 144 zł |
Lampa przednia rowerowa SIGMA AURA 45 USB | 138 zł |
Sigma Aura 45 Front Light Czarny | 128 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →