Праска Severin BA 3210
Фото 5 |
Severin BA 3210 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin BA 3210
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
SEVERIN Żelazko parowe z powłoką ceramiczną i efektem nieprzywierającym 25 | 129 zł |
Severin BA 3210 AGDM-ZEL-SVN-001 | 129 zł |
Żelazko parowe SEVERIN BA 3210 | 135 zł |
Żelazko SEVERIN BA 3210 2500W | 135 zł |
Żelazko SEVERIN BA 3210 2500W | 157 zł |
Żelazko parowe Severin BA 3210 2500W Biało-wrzosowe | 138 zł |
Severin Ba 3210 Steam Iron Purpurowy BA3210 | 163 zł |
Додаткові функції і можливості праски Severin BA 3210:
- Функція самоочищення
- Функція подвійного розбризкування
- Кульове кріплення шнура
- В комплекті мірна чаша
РекомендуємоПорівняти в таблиці →