Żelazko Severin BA 3210
Zdjęcia 5 |
Severin BA 3210 |
|
Rodzaje stopy żelazka: zalety i wadyZalety i wady materiałów do produkcji oraz dodatkowych powłok stopy żelazka
Jak wybrać żelazko: praktyczne poradyPrzyjrzyjmy się temu, jakie rodzaje żelazek istnieją, która stopa jest lepsza i na jakie funkcje zwrócić uwagę przed zakupem
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Severin 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Severin.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Severin BA 3210
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
SEVERIN Żelazko parowe z powłoką ceramiczną i efektem nieprzywierającym 25 | 129 zł |
Severin BA 3210 AGDM-ZEL-SVN-001 | 129 zł |
Żelazko Severin BA 3210 | 140 zł |
Żelazko parowe SEVERIN BA 3210 | 135 zł |
Żelazko SEVERIN BA 3210 2500W | 135 zł |
pokaż 3 oferty
Zaawansowane funkcje i możliwości żelazka Severin BA 3210:
- Funkcja samooczyszczania
- Funkcja podwójnego natrysku
- Mocowanie linki kulowej
- W zestawie miarka
PolecamyPorównaj w tabeli →