Праска Severin BA 3211
Фото 4 |
Severin BA 3211 |
|
Типи поверхонь праски: плюси та мінусиПереваги та недоліки матеріалів виготовлення та додаткових покриттів підошви праски
Як вибрати праску: корисні порадиРозбираємось у тому, які типи прасок існують, яка підошва краща та на які функції звернути увагу перед покупкою
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Severin 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Severin.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Severin BA 3211
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Severin BA 3211 Żelazko 1200W Biało/Srebrny | 79 zł |
Severin BA 3211 AGDM-ZEL-SVN-002 | 79 zł |
Severin BA 3211 żelazko, biały 806008 | 120 zł |
Żelazko turystyczne SEVERIN BA3211 | 147 zł |
Severin BA 3211 | 110 zł |
Żelazko Severin BA 3211 (446861) | 115 zł |
Żelazko SEVERIN BA 3211 1200W Białe | 79 zł |
Додаткові функції і можливості праски Severin BA 3211:
- Кульове кріплення шнура
РекомендуємоПорівняти в таблиці →