Sennheiser HD 300 PRO (508288)
Відео 11Фото 5 |
Sennheiser HD 300 PRO |
|
Накладні повнорозмірні навушники відкритого типу, призначені для широкого спектру завдань роботи зі звуком, включаючи бітмейкінг, музичний продакшн, запис інструментів, зведення та майстеринг. Модель відноситься до середнього цінового сегменту і входить до лінійки професійних навушників Sennheiser HD 2018 випуску. Незважаючи на те, що модель коштує майже вдвічі дешевше за флагманські HD 650, вона дбайливо зберегла все те, за що люблять ці навушники: легку і зручну конструкцію, а також натуральне аналітичне звучання.
У Sennheiser HD 300 PRO використовується нова акустична система, яка відтворює нейтральний та гранично деталізований звук у всьому діапазоні відтворюваних частот (6 Гц – 25 кГц) з мінімальним дисторшном (коефіцієнт спотворень ‹0.1%). Якість звучання, звичайно, не така приголомшлива як у HD 650, проте загальний характер звучання зберігся, тому навушники особливо знадобляться при роботі з акустичними інструментами та оркестровками.
На відміну від старших побратимів по серії HD, імпеданс цієї моделі становить 64 Ом, завдяки чому їх можна використовувати в парі зі смартфоном, планшетом, ноутбуком, портативним плеєром та будь-яким іншим джерелом сигналу без потужного підсилювача. Конструкція навушників спроєктована так, щоб доставляти мінімум дискомфорту навіть при безперервному носінні - оголов'я з масивною подушкою регулюється по широкій дузі, вага конструкції складає всього 297 грам, а щільні і масивні амбушюри зі шкірозамінника повністю охоплюють вуха, надійно ізолюючи користувача. У комплект з навушниками входить аудіокабель з перехідником з 3.5-мм мініджека на 6.3-мм джек.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Sennheiser 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Sennheiser.
Купити Sennheiser HD 300 PRO
Усі ціни 7 →Sennheiser Pro Audio HD 300 PRO czarny 508288 | 787 zł |
Sennheiser Sennheiser HD 300 Pro Black 508288 | 890 zł |
Sennheiser HD 300 PRO profesjonalny Monitoring słuchawki 508288 | 840 zł |
Sennheiser HD 300 PROtect Profesjonalne słuchawki monitorowania 506898 | 879 zł |
Sennheiser HD 300 PRO profesjonalny Monitoring słuchawki - Prawie Nowy 508 | 815 zł |
Sennheiser HD 300 chronić Profesjonalne słuchawki monitorowania - Prawie N | 871 zł |
Sennheiser Sennheiser HD 300 PROtect Black 506898 | 909 zł |