Корпус Seasonic SYNCRO Q704 без БЖ
Фото 17 | Товар застарів 960 zł Призначення: ігровий; Форм-фактор: Midi Tower; Варіанти установки: вертикальна; Тип материнської плати: ATX; Форм-фактор БЖ: ATX (звичайний); Габарити (мм): 493x234x537; Матеріал: сталь; Внутрішніх відсіків 3,5": 2; Внутрішніх відсіків 2,5": 3; Отворів під слоти розширення: 7; Вентиляторів (шт): 4 |
Seasonic SYNCRO Q704 без БЖ
Форм-фактор корпусу:Midi Tower
Розмір материнки:ATX
Потужність БЖ:без БЖ
Внутрішніх відсіків 3.5":2 шт
Внутрішніх відсіків 2.5":3 шт
Лицьова панель:USB C, USB 3.1 gen1
Чотири встановлених 120-мм вентилятора Nidec Fan на кулькових підшипниках з максимальною швидкістю 2150 об/хв, повітряним потоком 68,8 CFM і шумом у 34 дБА.
Перевернутий догори дном лоток для встановлення материнської плати.
Як вибрати корпус для ПКОсновні критерії вибору стильного комп'ютерного корпусу з гарною функціональністю та ефективністю
Світи яскраво: все що ви хотіли знати про RGB-підсвічування в ПКРозбираємося, як з'явилася підсвічування в ПК, чим вона корисна, і які системи синхронізації присутні на ринку
Всі характеристики
Модификації Seasonic SYNCRO Q704
Ціни на Seasonic SYNCRO Q704 |
---|---|---|---|---|
Seasonic SYNCRO Q704 БЖ 650 Вт | від 862 zł | 1 пропозиція | ||
Seasonic SYNCRO Q704 БЖ 750 Вт | від 1 290 zł | 4 пропозиції | ||
Seasonic SYNCRO Q704 БЖ 850 Вт | від 1 431 zł | 1 пропозиція |