Оперативна пам'ять Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Samsung M386B4G70DM0-CMA 1333 МГц CL9 1866 МГц CL13 |
|
Від DDR до DDR5: Чим відрізняються покоління оперативної та відеопам'ятіЗ'ясовуємо, чим DDR5 кращий за DDR4 і більш ранні покоління, а GDDR6 — за своїх попередників
Як вибрати оперативну пам'ятьПоради щодо вибору оптимальних параметрів оперативної пам'яті, які забезпечать стабільну роботу та продуктивність ПК
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Pamięć robocza M386B4G70DM0-CMA 32 GB LRDIMM D3 1866 | 208 zł |
Pamięć RAM 1x 32GB Samsung ECC LOAD REDUCED DDR3 1866MHz PC3-14900 LRDIMM | 181 zł |
Samsung M386B4G70DM0-CMA 32GB PC3-14900 DDR3-1866Mhz LRDIMM Server Memory | 160 zł |
Модификації Samsung DDR3 1x32Gb
Ціни на Samsung DDR3 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70BM0-YH9 | від 316 zł | 1 пропозиція | ||
Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA | від 160 zł | 4 пропозиції |
Рекомендуємо