Pamięć RAM Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Samsung M386B4G70DM0-CMA 1333 MHz CL9 1866 MHz CL13 |
|
Od DDR do DDR5: Jaka jest różnica między generacjami pamięci RAM i VRAMDowiedzmy się, dlaczego DDR5 jest lepsze od DDR4 i wcześniejszych generacji, a GDDR6 – swoich poprzedników
Jak wybrać pamięć RAMWskazówki dotyczące wyboru optymalnych parametrów pamięci RAM, które zapewnią stabilną pracę i wydajność komputera
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Samsung 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Samsung.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Samsung Pamięć robocza M386B4G70DM0-CMA 32 GB LRDIMM D3 1866 | 208 zł |
Pamięć RAM 1x 32GB Samsung ECC LOAD REDUCED DDR3 1866MHz PC3-14900 LRDIMM | 181 zł |
Samsung M386B4G70DM0-CMA 32GB PC3-14900 DDR3-1866Mhz LRDIMM Server Memory | 160 zł |
Modyfikacje Samsung DDR3 1x32Gb
Ceny na Samsung DDR3 1x32Gb |
---|---|---|---|---|
Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70BM0-YH9 | od 316 zł | 1 oferta | ||
Samsung DDR3 1x32Gb M386B4G70DM0-CMA | od 160 zł | 4 oferty |
Polecamy