Пральна машина Samsung BeSpoke WW11BB944DGB чорний
Фото 7 |
Samsung BeSpoke WW11BB944DGB чорний білий чорний |
|
Що означають символи на ярликах одягу?Розшифровка піктограм прання, віджимання, сушіння, прасування, відбілювання та хімчистки речей
Скільки білизни можна завантажувати у пральні та як визначати допустиме завантаження?Скільки білизни здатна «прийняти» ваша пралка і чому треба дотримуватися цих рекомендацій
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Samsung 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Samsung.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Samsung BeSpoke WW11BB944DGB чорний
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Samsung Sprzęt AGD WW11BB944DGBS Pralka AI Control Front Load 11 kg Czarny | 3 518 zł |
SAMSUNG Pralka SAMSUNG Bespoke WW11BB944DGB/S6 Czarny | 4 897 zł |
Pralka SAMSUNG BESPOKE AI WW11BB944DGB QuickDrive 11 kg 1400 obr A Autodoz | 4 897 zł |
Pralka SAMSUNG BESPOKE AI WW11BB944DGB QuickDrive 11 kg 1400 obr A Autodoz | 4 899 zł |
ще 3 пропозиції
Модификації Samsung BeSpoke WW11BB944DGB
Ціни на Samsung BeSpoke WW11BB944DGB |
---|---|---|---|---|
Samsung QuickDrive WW11BB944DGH білий | від 4 693 zł | 5 пропозицій | ||
Samsung BeSpoke WW11BB944DGB чорний | від 3 518 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →