Мультипіч Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56
Відео 1Фото 11 |
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56 |
|
7 режимів приготування: режим аерофритюрниці, режим грилю, режим смаження, режим обсмажування, режим віпечки, режим повільного приготування та режим підтримки температури
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Frytkownica beztłuszczowa XL Misa 55L Frytkownica & Grill & | 529 zł |
RUSSEL HOBBS Frytownica niskotłuszczowa RUSSELL HOBBS 26520-56 Satisfry Ai | 529 zł |
Russell Hobbs Satisfry Air & Grill Multicooker 26520-56 | 1 099 zł |
Frytkownica beztłuszczowa RUSSELL HOBBS SatisFry Air&Grill 26520-56 Air Fr | 529 zł |
Frytkownica beztłuszczowa RUSSELL HOBBS SatisFry Air&Grill 26520-56 Air Fr | 529 zł |
ще 3 пропозиції
Відеоогляди
Чашу та грати для гриля можна мити в посудомийній машині.