Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56
Wideo 1Zdjęcia 11 |
Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56 |
|
7 trybów gotowania: tryb frytkownicy, tryb grillowania, tryb smażenia, tryb pieczenia, tryb pieczenia, tryb powolnego gotowania i tryb utrzymywania ciepła
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs SatisFry Air & Grill 26520-56
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Frytkownica beztłuszczowa XL Misa 55L Frytkownica & Grill & | 394 zł |
RUSSEL HOBBS Frytownica niskotłuszczowa RUSSELL HOBBS 26520-56 Satisfry Ai | 529 zł |
Russell Hobbs Satisfry Air & Grill Multicooker 26520-56 | 1 099 zł |
Frytkownica beztłuszczowa RUSSELL HOBBS SatisFry Air&Grill 26520-56 Air Fr | 529 zł |
Frytkownica beztłuszczowa RUSSELL HOBBS SatisFry Air&Grill 26520-56 Air Fr | 529 zł |
pokaż 3 oferty
Wideo recenzje
Miskę i ruszt grilla można myć w zmywarce.
PodobnePorównaj w tabeli →