Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs SatisFry 26510-56
Zdjęcia 10 |
Russell Hobbs SatisFry 26510-56 |
|
Urządzenie wyposażone jest w uchwyt do przenoszenia. Zdejmowane elementy można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs SatisFry 26510-56
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Frytkownica beztłuszczowa XL 5L7 funkcji gotowania można myć | 389 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs SatisFry Air Large 26510-56 | 375 zł |
RUSSEL HOBBS Frytownica niskotłuszczowa RUSSELL HOBBS 26510-56 Satisfry Ai | 399 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs 26510-56 25029036001 | 479 zł |
Beztłuszczowa Russell Hobbs 26510-56 SatisFry czarny AGDM-FRY-RUS-007 | 399 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →