Мультипіч Russell Hobbs SatisFry 26510-56
Фото 10 |
Russell Hobbs SatisFry 26510-56 |
|
Пристрій має ручку для перенесення. Знімні елементи підлягають мийці в посудомийній машині.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Russell Hobbs 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Russell Hobbs.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Russell Hobbs SatisFry 26510-56
Усі ціни 19 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Russell Hobbs Frytkownica beztłuszczowa XL 5L7 funkcji gotowania można myć | 389 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs SatisFry Air Large 26510-56 | 401 zł |
RUSSEL HOBBS Frytownica niskotłuszczowa RUSSELL HOBBS 26510-56 Satisfry Ai | 399 zł |
Russell Hobbs Satisfry Air Large - 5 l 26510-56 | 799 zł |
Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs 26510-56 | 419 zł |
ще 14 пропозицій