Frytkownica beztłuszczowa Russell Hobbs SatisFry 26500
Zdjęcia 12 |
Russell Hobbs SatisFry 26500 |
|
Zdejmowane elementy można myć w zmywarce.
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Russell Hobbs 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Russell Hobbs.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Russell Hobbs SatisFry 26500
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Russell Hobbs Satisfry Air Small - 1.8L 26500-56 | 599 zł |
Russell Hobbs Frytkownica Satisfry 1,8L 26500-56 HKRUSFR26500560 | 236 zł |
Frytkownica beztłuszczowa SatisFry Russell Hobbs 26500-56 25031036001 | 379 zł |
Russell Hobbs Frytkownica Satisfry 1,8L 26500-56 119529 | 246 zł |
Russell Hobbs Frytkownica Satisfry 1,8L 26500-56 119529 | 236 zł |
pokaż 3 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →