Роликові ковзани Rollerblade Sirio 90 W
Фото 6 |
Rollerblade Sirio 90 W |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Rollerblade Sirio 90 W
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rollerblade Sirio 90 Woman Inline Skates Biały EU 40 07104100 500 255 | 740 zł |
Rollerblade Sirio 90 Woman Inline Skates Biały EU 40 1/2 07104100 500 260 | 740 zł |
Rollerblade Sirio 90 Woman Inline Skates Biały EU 38 1/2 07104100 500 245 | 740 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →