Візочок RIKO Nuno
Відео 1Фото 14 |
Зручна у використанні і чудово укомплектована прогулянкова коляска від відомого бренду RIKO. Позиціонується виробником в середньому ціновому сегменті і максимально відповідає сучасним вимогам комфорту й ергономічності. Насамперед звернемо увагу на величезні колеса: діаметр передніх — 23 см, а задніх — 29 см. Завдяки цьому виріб може похвалитися відмінною прохідністю практично за будь-яким типом дорожнього покриття.
Коляска RIKO Nuno оснащена 5-точковими ременями безпеки, а також додатковим захисним бампером, посередині якого розміщений додатковий паховий ремінь. Кут нахилу спинки регулюється, разом з цим підганяється під ріст дитини і висота підніжки. До всього іншого, коляска відмінно укомплектована: у числі аксесуарів є тепла накидка, дощовик, містка сумка для речей (що рідкість для цього типу колясок), відділення для покупок і зручний підстаканник. Модель доступна в декількох колірних варіантах, кожен з яких відрізняється лаконічним дизайном і практичністю. Але разом з цим звернемо увагу і на пристойну вагу виробу — 13 кг, незважаючи на компактні розміри.
Купити RIKO Nuno
Усі ціни 10 →Riko Nuno Anthracyte Wózek spacerowy | 1 319 zł |
Riko Riko Nuno Anthracyte Wózek spacerowy | 1 319 zł |
Riko Nuno Grey Fox Wózek spacerowy | 1 319 zł |
Riko Nuno Gold Wózek spacerowy | 1 319 zł |
Riko Nuno Mocca Wózek spacerowy | 1 319 zł |