Умивальник REA Sofia 410 REA-U9908 410 мм
Фото 62 |
REA Sofia 410 REA-U9908 |
|
Глибина чаші — 100 мм. Гарантія від виробника — 2 роки.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог REA 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі REA.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити REA Sofia 410 REA-U9908 410 мм
Усі ціни 75 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Rea umywalka sofia gold brush/black - nablatowa | 369 zł |
Umywalka Rea Umywalka Nablatowa Sofia Biało Złota Gold Edge Rea | 459 zł |
Umywalka Sofia złota biała ceramiczna nablatowa | 299 zł |
Umywalka Nablatowa Ceramika Sofia Black Gold Brush | 369 zł |
Umywalka ceramiczna nablatowa Sofia Light Stone 41 x 34 Rea | 378 zł |
ще 20 пропозицій
РекомендуємоПорівняти в таблиці →