Масляний обігрівач Ravanson OH-13 13 секц 2.5 кВт
Ravanson OH-13 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson OH-13 13 секц 2.5 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ravanson OH-13 electric space heater Oil electric space heater Indoor 2500 | 337 zł |
Grzejnik olejowy RAVANSON OH-13 | 218 zł |
Grzejnik olejowy RAVANSON OH-13 - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 235 zł |
Grzejnik olejowy Ravanson OH-13 | 13 żeberek | 254 zł |
Grzejnik olejowy Ravanson OH-13 13 żeberek 2500 W Szary | 244 zł |
Модификації Ravanson OH-13
Ціни на Ravanson OH-13 |
---|---|---|---|---|
Ravanson OH-07 7 секц 1.5 кВт | від 136 zł | 12 пропозицій | ||
Ravanson OH-09 9 секц 2 кВт | від 164 zł | 6 пропозицій | ||
Ravanson OH-11 11 секц 2.5 кВт | від 189 zł | 8 пропозицій | ||
Ravanson OH-13 13 секц 2.5 кВт | від 218 zł | 6 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →