Grzejnik olejowy Ravanson OH-13 13 żeberek 2.5 kWh
Ravanson OH-13 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog Ravanson 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele Ravanson.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup Ravanson OH-13 13 żeberek 2.5 kWh
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ravanson OH-13 electric space heater Oil electric space heater Indoor 2500 | 335 zł |
Grzejnik olejowy RAVANSON OH-13 | 218 zł |
Grzejnik olejowy Ravanson OH-13 13 żeberek 2500 W Szary | 244 zł |
Modyfikacje Ravanson OH-13
Ceny na Ravanson OH-13 |
---|---|---|---|---|
Ravanson OH-07 7 żeberek 1.5 kWh | od 150 zł | 11 oferty | ||
Ravanson OH-09 9 żeberek 2 kWh | od 164 zł | 6 oferty | ||
Ravanson OH-11 11 żeberek 2.5 kWh | od 189 zł | 7 oferty | ||
Ravanson OH-13 13 żeberek 2.5 kWh | od 218 zł | 4 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →