Масляний обігрівач Ravanson OH-11 11 секц 2.5 кВт
Ravanson OH-11 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Ravanson 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Ravanson.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Ravanson OH-11 11 секц 2.5 кВт
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Ravanson OH-11 elektryczny podgrzewacz przestrzeni elektrycznej Olej elekt | 295 zł |
Grzejnik Olejowy Ravanson OH-11 | 299 zł |
RAVANSON RAVANSON OH-11 | 240 zł |
Grzejnik olejowy RAVANSON OH-11, 2500 W | 189 zł |
Модификації Ravanson OH-11
Ціни на Ravanson OH-11 |
---|---|---|---|---|
Ravanson OH-07 7 секц 1.5 кВт | від 150 zł | 8 пропозицій | ||
Ravanson OH-09 9 секц 2 кВт | від 182 zł | 3 пропозиції | ||
Ravanson OH-11 11 секц 2.5 кВт | від 189 zł | 4 пропозиції | ||
Ravanson OH-13 13 секц 2.5 кВт | від 218 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →