Масляний обігрівач Teesa TSA8049 11 секц 2.5 кВт
Фото 5 |
Teesa TSA8049 9 секц 2 кВт 11 секц 2.5 кВт |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Teesa 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Teesa.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Teesa TSA8049 11 секц 2.5 кВт
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TEESA Grzejnik olejowy 2500 W (11 żeberek) HDTEEGOTSA08049 | 217 zł |
TEESA Grzejnik olejowy 2500 W (11 żeberek) 105443 | 217 zł |
Grzejnik Teesa TSA8049 olejowy 2500 W | 195 zł |
Grzejnik Olejowy Teesa Tsa8049 11 Żeberek | 199 zł |
TEESA GRZEJNIK OLEJOWY 2500W (11 ŻEBEREK) | 199 zł |
Grzejnik olejowy Teesa 2500W, 11 żeberek | 203 zł |
Модификації Teesa TSA8049
Ціни на Teesa TSA8049 |
---|---|---|---|---|
Teesa TSA8036 9 секц 2 кВт | від 174 zł | 10 пропозицій | ||
Teesa TSA8049 11 секц 2.5 кВт | від 195 zł | 9 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →