Масляний обігрівач Camry CR 7813 11 секц 2.5 кВт
Фото 5 |
Camry CR 7813 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Camry 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Camry.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Camry CR 7813 11 секц 2.5 кВт
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
CAMRY PREMIUM CR7813 Grzejnik elektryczny olejowy moc 2500W 11 żeberek wyś | 248 zł |
Olejowy Camry CR 7813 czarny AGDM-GRZ-CMY-007 | 215 zł |
Grzejnik olejowy ADLER CR 7813 | 221 zł |
Grzejnik olejowy ADLER CR 7813 | 215 zł |
Grzejnik olejowy CAMRY CR 7813 Olejowy LEDz pilotem (11 żeberek) | 240 zł |
CR 7813 Grzejnik olejowy led z pilotem (11 żeberek) | 226 zł |
Модификації Camry CR 7813
Ціни на Camry CR 7813 |
---|---|---|---|---|
Camry CR 7812 7 секц 1.5 кВт | від 148 zł | 8 пропозицій | ||
Camry CR 7810 9 секц 2 кВт | від 200 zł | 7 пропозицій | ||
Camry CR 7813 11 секц 2.5 кВт | від 215 zł | 8 пропозицій | ||
Camry CR 7820 15 секц 2.5 кВт | від 244 zł | 8 пропозицій |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →