Літня шина Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (295/35 R20 105Y) 2863000 | 1 717 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR20 105Y XL Elect, NF0 ) 2863000 | 1 735 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR20 105Y XL Elect, NF0 ) | 1 756 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche
Ціни на Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105W Mercedes-AMG | від 1 641 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Aston Martin | від 1 821 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 295/35 R20 105Y Porsche | від 1 717 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →