Літня шина Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero (295/35 R20 105Y) 2315200 | 1 649 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR20 (105Y) XL N1 ) 2315200 | 1 674 zł |
Opona Pirelli 295/35R20 PZERO 105 Y XL (N1) - opony letnie 23152 | 1 409 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR20 (105Y) XL N1 ) | 1 694 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche
Ціни на Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 295/35 R20 101Y Porsche | від 1 691 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y | від 1 985 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari | від 1 821 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche | від 1 409 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →