Літня шина Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (295/35 R20 105Y) 2554200 | 1 957 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR20 (105Y) XL F ) | 1 921 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR20 (105Y) XL F01 ) 2554200 | 1 948 zł |
Pirelli P Zero (295/35 R20 105Y) 2103800 | 1 821 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR20 (105Y) XL F ) 2103800 | 1 898 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 295/35 ZR20 (105Y) XL F01 ) | 1 985 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari
Ціни на Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 295/35 R20 101Y Porsche | від 1 691 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y | від 1 985 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Ferrari | від 1 821 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 295/35 R20 105Y Porsche | від 1 409 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →