Літня шина Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y
Відео 6Фото 12 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y 265/35 R19 98 W 265/35 R19 98 Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero PZ4 SC (265/35 R19 98Y) 3766900 | 1 351 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/35 ZR19 (98Y) XL ALP ) 3766900 | 1 426 zł |
Pirelli P Zero PZ4 SC ( 265/35 ZR19 (98Y) XL ALP ) | 1 443 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y
Ціни на Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98W | від 1 387 zł | 3 пропозиції | ||
Pirelli PZero PZ4 265/35 R19 98Y | від 1 351 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →