Літня шина Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz
Відео 11Фото 13 |
Виберіть розмір шин
Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz 265/35 R19 98 W 265/35 R19 98 Y Mercedes-Benz |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Continental 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Continental.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Continental SportContact 6 (265/35 R19 98Y) 03564620000 | 1 269 zł |
Opona Continental 265/35 ZR19 SportContact 6 98Y XL MO - opony letnie 3564 | 1 249 zł |
Continental SportContact 6 ( 265/35 ZR19 (98Y) XL EVc, MO ) 03564620000 | 1 362 zł |
Continental SportContact 6 ( 265/35 ZR19 (98Y) XL EVc, MO ) | 1 378 zł |
Відеоогляди
Модификації Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz
Ціни на Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz |
---|---|---|---|---|
Continental SportContact 6 265/35 R19 98W | від 1 324 zł | 4 пропозиції | ||
Continental SportContact 6 265/35 R19 98Y Mercedes-Benz | від 1 249 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →