Літня шина Pirelli PZero 295/35 R21 107Y
Відео 23Фото 3 |
Pirelli PZero 295/35 R21 107Y |
|
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Купити Pirelli PZero 295/35 R21 107Y
Усі ціни 6 →Opona Pirelli 295/35R21 PZERO 107Y XL MO - opony terenowe 27755 | 1 126 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR21 107Y XL MO ) 2775500 | 1 224 zł |
Pirelli P Zero (295/35 R21 107Y) 2775500 | 1 252 zł |
Pirelli P Zero ( 295/35 ZR21 107Y XL MO ) | 1 239 zł |
Pirelli P Zero (295/35 R21 107Y) 2611400 | 1 797 zł |
Pirelli P Zero (295/35 R21 107Y) 1763000 | 1 599 zł |
Найбільша в даному огляді літня шина розмірністю R21 представлена італійським преміум-виробником Pirelli. Поставляється з Великобританії модель P Zero має досить великий розмірний ряд від 17 до значних 22 дюймів і наділена дизайнерським асиметричним малюнком протектора, який не тільки добре виглядає, але і повинен гарантувати відмінні ходові властивості.
Бачення виробника
При розробці Pirelli P Zero виробник керувався насамперед позиціонуванням на автомобілі з потужними двигунами. Ця модель повинна забезпечити хороші ходові характеристики на спортивних автомобілях і великих повноприводниках. Збільшене пляма контакту гарантує зчеплення, а специфічний малюнок покликаний забезпечити керованість на високих швидкостях. Закладені в P Zero резерви за акваплануванню і економічності.
Поведінка на дорогах
Споживачі, які вже встановили дану модель на свої автомобілі відзначають відмінну поведінку на сухих поверхнях. Водночас на мокрому асфальті виявляються невеликі огріхи. Багато хто нарікає на колійність, що для шини преміум-сегмента можна вважати істотним мінусом. Тим не менш Pirelli P Zero має непогану ходимість і економічність, що дозволяє рекомендувати її як пристойної міської «взуття» для вашого повнопривідника.
Модификації Pirelli PZero 295/35 R21 107Y
Ціни на Pirelli PZero 295/35 R21 107Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 295/35 R21 103Y | від 1 025 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R21 107Y | від 1 126 zł | 6 пропозицій | ||
Pirelli PZero 295/35 R21 107Y Audi RS | від 1 042 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R21 107Y Mercedes-AMG | від 1 159 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 295/35 R21 107Y Porsche | від 1 058 zł | 5 пропозицій |