Літня шина Vredestein Ultrac Vorti Plus 295/35 R21 107Y
Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Vredestein Ultrac Vorti Plus 295/35 R21 107Y |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Vredestein 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Vredestein.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Vredestein Ultrac Vorti Plus 295/35 R21 107Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
295/35ZR21 VREDESTEIN TL ULTRAC VORTI XL SUV EU107Y AP29535021YUVPA02 | 1 140 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ (295/35 R21 107Y) AP29535021YUVPA02 | 938 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 295/35 ZR21 (107Y) XL ) | 957 zł |
Vredestein Ultrac Vorti+ ( 295/35 ZR21 (107Y) XL ) AP29535021YUVPA02 | 946 zł |
Opona Vredestein 295/35R21 ULTRAC VORTI + 107 Y XL ZR - opony terenowe AP2 | 869 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →