Літня шина Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero (285/40 R22 110Y) 4072700 | 2 291 zł |
Opona Pirelli 285/40R22 PZERO 110Y B1 XL - opony terenowe 40727 | 2 115 zł |
Pirelli P Zero ( 285/40 ZR22 (110Y) XL B1 ) 4072700 | 2 300 zł |
Pirelli P Zero ( 285/40 ZR22 (110Y) XL B1 ) | 2 328 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley
Ціни на Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 285/40 R22 106Y | від 2 028 zł | 2 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y | від 1 883 zł | 5 пропозицій | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Bentley | від 2 115 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 285/40 R22 110Y Mercedes-AMG | від 1 943 zł | 2 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →