Літня шина Pirelli PZero 265/30 R20 94Y
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y 265/30 R20 94 Y 265/30 R20 94 Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 265/30 R20 94Y
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero ( 265/30 R20 94Y XL J ) 2494500 | 1 280 zł |
Pirelli P Zero (265/30 R20 94Y) 2494500 | 1 231 zł |
Pirelli P Zero ( 265/30 R20 94Y XL J ) | 1 296 zł |
Opona Pirelli 265/30R20 P ZERO 94 Y XL J - opony letnie 24945 | 1 079 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 265/30 R20 94Y
Ціни на Pirelli PZero 265/30 R20 94Y |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y | від 1 079 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS | від 1 074 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →