Літня шина Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS
Відео 23Фото 3 |
Виберіть розмір шин
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS 265/30 R20 94 Y 265/30 R20 94 Y Audi RS |
|
Як вибрати літні шиниКлючові критерії, якими необхідно керуватися при виборі літніх шин, що підходять для автомобіля
Дочірні бренди провідних шинних компанійПокришки від суббрендів мають такі ж якості, як і продукція материнських компаній.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Pirelli 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Pirelli.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Pirelli P Zero ( 265/30 ZR20 94Y XL RO1 ) 2152900 | 1 210 zł |
Pirelli P Zero (265/30 R20 94Y) 2152900 | 1 208 zł |
Opona Pirelli 265/30R20 PZERO 94 Y XL ZR RO1 - opony letnie 21529 | 1 074 zł |
Pirelli P Zero ( 265/30 ZR20 94Y XL RO1 ) | 1 225 zł |
Відеоогляди
Модификації Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS
Ціни на Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS |
---|---|---|---|---|
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y | від 1 097 zł | 4 пропозиції | ||
Pirelli PZero 265/30 R20 94Y Audi RS | від 1 074 zł | 4 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →