Ліхтарик Petzl Pixa 1
Відео 3Фото 3 |
Petzl Pixa 1 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Petzl 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Petzl.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Petzl Pixa 1
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Petzl PIXA 1 Headband flashlight BlackYellow E78AHB | 162 zł |
Petzl Pixa 1 headlamp | 166 zł |
Latarka czołowa Petzl Pixa 1 | 170 zł |
Petzl Petzl Pixa 1 Black/Yellow 60 lm Czołówka Czołówka Black Yellow E78AH | 201 zł |
Petzl Latarka czołowa PIXA 1 z ATEX 60 lm | 156 zł |
ще 4 пропозиції
Відеоогляди
Додаткові функції і можливості ліхтарика Petzl Pixa 1:
- Нахил голови
- Кріплення на каску в комплекті
РекомендуємоПорівняти в таблиці →