Відеокамера Panasonic HC-V380
Відео 15Фото 6 |
Закрити
Шапка
Panasonic HC-V380
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Full HD (1080p)
Частота кадрів:50 к/с
Оптичне збільшення:50 х
Цифрове збільшення:3000 х
Фокусна відстань:28 – 1740 мм
Ефективних мегапікселів:2.2 МП
Розмір матриці:1/5.8"
Діагональ дисплея:3 "
Вага:252 г
Всі характеристики
Купити Panasonic HC-V380
Усі ціни 11 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic HC-V380EG-K czarna KMW-PAN-182Czysta przyjemność nagrywania i oglądania Dzięki tej kamerze Full-HD nagrywanie jest łatwe, a nagrane materiały są pozbawione... щеrozmyć. Bezprzewodowa kamera Multi nagrywa wiele scen naraz, dzięki czemu można tworzyć unikalne materiały filmowe. Funkcja Level Shot oraz wykrywanie drżenia ręki w 5 płaszczyznach sprawiają, że obraz pozostaje stabilny i wyraźny. Inteligentny zoom 90x / zoom optyczny 50x Bardziej dynamiczne i emocjonalne wspomnienia Dzięki inteligentnemu zoomowi 90x łatwo rejestruj odległe obiekty, które znajdują się zbyt daleko, aby je sfilmować za pomocą konwencjonalnyc Komputronik.plПоскаржитись | 1 139 zł |
Panasonic HC-V380 kamera Full HD z funkcją bezprzewodowej kamery Multi (zoHC-V380 Czysta przyjemność nagrywania i oglądania Dzięki tej kamerze Full-HD nagrywanie jest łatwe, a nagrane materiały są po... щеzbawione rozmyć. Bezprzewodowa kamera Multi nagrywa wiele scen naraz, dzięki czemu można tworzyć unikalne materiały filmowe. Funkcja Level Shot oraz wykrywanie drżenia ręki w 5 płaszczyznach sprawiają, że obraz pozostaje stabilny i wyraźny. Funkcje Inteligentny zoom 90x / zoom optyczny 50x Bardziej dynamiczne i emocjonalne wspomnienia Dzięki inteligentnemu zoomowi 90x łatwo rejestruj odległe obiekty, które znajdują się zbyt daleko, aby je sfilmować za pomocą konwencjonalnyc Офіційний партнер Panasonic Sklep.Panasonic.plПоскаржитись | 1 274 zł |
Kamera cyfrowa PANASONIC HC-V380EP-K CzarnyHC-V380EP-K Dzięki tej kamerze Full-HD nagrywanie jest łatwe, a nagrane materiały są pozbawione rozmyć. Bezprzewodowa kamera... щеMulti nagrywa wiele scen naraz, dzięki czemu można tworzyć unikalne materiały filmowe. Funkcja Level Shot oraz wykrywanie drżenia ręki w 5 płaszczyznach sprawiają, że obraz pozostaje stabilny i wyraźny. Electro.plПоскаржитись | 1 400 zł |
Kamera cyfrowa Panasonic HC-V380 | 1 168 zł |
Kamera cyfrowa PANASONIC HC-V380EP-K CzarnyHC-V380EP-K Dzięki tej kamerze Full-HD nagrywanie jest łatwe, a nagrane materiały są pozbawione rozmyć. Bezprzewodowa kamera... щеMulti nagrywa wiele scen naraz, dzięki czemu można tworzyć unikalne materiały filmowe. Funkcja Level Shot oraz wykrywanie drżenia ręki w 5 płaszczyznach sprawiają, że obraz pozostaje stabilny i wyraźny.... Avans.plПоскаржитись | 1 400 zł |
ще 6 пропозицій
Відеоогляди
UNBOXING PANASONIC HC-V380
22 травня 20211 043 перегляда
first test panasonic HC V380 camcorder zoom part 2
13 серпня 2022644 перегляда
Better rallyvideos | Panasonic HC-V380 video camera |
8 березня 20234 943 перегляда
Zooming test with Panasonic HC-V380
2 липня 2018428 переглядів
Are camcorders dead? Video test with a Panasonic HC-V380 including zoom up to 300X!
30 листопада 20209 650 переглядів
Review - Panasonic HC-V380
10 лютого 20183 036 переглядів
Zooming with Panasonic HC V380
3 грудня 2017178 переглядів
Panasonic HC V380 camcorder - test zoom(Moon)
27 жовтня 20175 717 переглядів
Panasonic HC V380 Unboxing
17 серпня 2017655 переглядів
Panasonic HC-V380 preview - Whats new against the V270 - Best $300 camcorder
10 червня 201649 494 перегляда
Panasonic HC V380 Full HD video test Recommend!
28 серпня 201713 921 перегляд
Best Value Digital Video Camera Panasonic HC-W580 HC-V380 Unboxing and Review
3 січня 201815 994 перегляда
Zooming test of the Panasonic HC V380 camera
28 травня 20176 498 переглядів
Panasonic HC-W580 HC-V380 Digital Video Camera Unboxing and Review
23 травня 20167 683 перегляда
Panasonic HC-W580 HC-V380 Digital Video Camera Unboxing and Review
23 травня 201647 800 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 239 zł
карта пам'яті, Full HD (1080p), збільшення 30 х, матриця 2.29 МП, дисплей 2.63 ", вага 215 г
від 8 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 1500 г
від 6 414 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 900 г
від 6 499 zł
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 350 zł
кишенькова, карта пам'яті, Full HD (1080p), 120 к/с, збільшення 3 х, матриця 14.41 МП, дисплей 2.5 ", робота 1.1 год, вага 130 г
від 3 590 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 13 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 1 024 zł
карта пам'яті, вбудовано 8 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 32 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3 ", робота 1.45 год, вага 235 г
від 1 425 zł
3D відеокамера, карта пам'яті, вбудовано 32 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 12 х, матриця 7.59 МП, дисплей 3.5 ", робота 1.35 год, вага 395 г
від 11 449 zł
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 10.1 ", робота 4 год, вага 2018 г
від 2 400 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г
від 13 543 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, дисплей 3.5 ", вага 2300 г