Відеокамера Panasonic HC-VX1
Відео 22Фото 7 |
Panasonic HC-VX1
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:50 к/с
Оптичне збільшення:24 х
Цифрове збільшення:1500 х
Фокусна відстань:25 – 734 мм
Ефективних мегапікселів:8.29 МП
Розмір матриці:1/2.5"
Діагональ дисплея:3 "
Вага:428 г
Всі характеристики
Купити Panasonic HC-VX1
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic HC-VX1 - camcorder - Leica - storage: flash cardKamera wideo, 4K / 30 fps, 8.57 MP, 24x zoom optyczny, Leica, karta pami?ci FC, Wi-Fi, czarny Proshop.plПоскаржитись | 2 357 zł |
Panasonic HC-VX1 czarnyPANASONIC HC-VX1EP-K (POLSKIE MENU) Świetna jakość obrazu w każdym miejscu Kamera posiada nową,... CeneoДоставка: по Польщі Поскаржитись | 2 295 zł |
Panasonic HC-VX1EG 4K czarna KMW-PAN-181Wydajność bez kompromisów Wyraźne ujęcia akcji dzięki dużej matrycy MOS, jasnemu obiektywowi F1,8 oraz nowoczesnemu AF o wyso... щеkiej precyzji. Szeroki kąt 25 mm i powiększenie optyczne 24x nowego obiektywu 4K pozwalają uchwycić emocje. System Hybrid O.I.S. minimalizuje rozmycia nawet podczas powiększania. Najlepsza jakość obrazu 4K Rejestracja w wysokiej rozdzielczości 4K zapewnia bardzo naturalne i realistyczne obrazy. Tryb 4K PHOTO pozwala uchwycić najważniejsze chwile. Wyjątkowy obiektyw LEICA Dicomar zapewnia bezkompromisową jakość obrazu w każdej sytuacji. Doskonałe filmy w słabym świetle Duża matryca 1/2,5 cala i jasny obiektyw F1,8 zwiększają wydajność rejestracji przy słabym oświetleniu o około 70%. Zakłócenia są też redukowane nawet podczas nagrywania w słabo oświetlonych miejscach, na przykład wewnątrz budynków lub podczas rejestrowania krajobrazów nocnych. Szeroki kąt 25 mm i powiększenie optyczne 24x Nowy obiektyw 4K pracuje w zakresie od 25 mm przy szerokim kącie rejestracji po 600 mm tele z powiększeniem optycznym 24x możliwym dzięki 4 grupom soczewek. Niesamowite ustawienie szerokokątne nie tylko umożliwia fotografowanie dużych grup osób i tła w wąskich miejscach, ale również pozwala robić selfie dzięki obracanemu ekranowi LCD. * Odpowiednik aparatu 35 mm. Dostępne w trybie 4K i FHD/24p. Nowy system HYBRID O.I.S. Wykorzystuje 5-płaszczyznową korekcję w celu dokładnego wyeliminowania rozmyć, zarówno w przypadku ujęć o szerokim kącie widzenia, jak i ujęć w mocnym powiększeniu. Automatycznie optymalizuje skuteczność systemu O.I.S., dostosowując elementy sterowania mechanicznego O.I.S. do różnych pozycji nagrywania, warunków i użytkownika. Zmniejsza zużycie sekcji ustawiania oraz znacząco usprawnia korekcję przy niewielkich drganiach rąk. Automatycznie wykrywa i poprawia odchylenie uchwyconych obrazów. AF o wysokiej precyzji w rozdzielczości 4K Szybkość, skuteczne śledzenie i stabilność. W trybie niestandardoweg Komputronik.plПоскаржитись | 2 295 zł |
Kamera Panasonic HC-VX1 - Raty , Darmowa dostawa (raty 0) | 2 295 zł |
Panasonic HC-VX1 kamera 4K Ultra HD (matryca MOS, obiektyw LEICA Dicomar, | 2 295 zł |
АксесуариВсі аксесуари для Panasonic HC-VX1 →
Відеоогляди
Kamera Panasonic HC-VX1 najgorsza moja kamera Wysiadła po roku Odmowa reklamacji na gwarancji
10 липня 20236 552 перегляда
Panasonic HC-VX1, 4K video sample
4 травня 20191 499 переглядів
UNBOXING my NEW CAMERA LIVE !!! | Panasonic HC-VX1
2 травня 2020778 переглядів
Panasonic VX1 Test Clips
5 травня 2022735 переглядів
Panasonic HC VX1 Test
14 вересня 20201 271 перегляд
PANASONIC HC-VX1 Test Footage in 4K UHD - Stafford Town - VX 1 Camcorder Zoom
20 січня857 переглядів
Panasonic HC-VX1 - Zoom Test - Coogee Beach
11 листопада 20222 282 перегляда
Panasonic VX1 vs CX10/X2000/X1500 | Consumer Camcorders for 2022?
27 березня 202219 307 переглядів
Panasonic Vx1 in 2022 still a impressive Camcorder
26 травня 20222 210 переглядів
Panasonic HC-VX1 Test (4K)
2 березня 2019712 переглядів
New Camcorder! Panasonic HC-VX1
11 червня 2019950 переглядів
test 4K Panasonic HC-VX1/ 4K Zoom Video camera Panasonic HC-vx1 / Cambodia By Vichearin
19 січня 2021649 переглядів
Panasonic HC-VX1 Review The under rated HandyCam
14 травня 201952 234 перегляда
Moon Zoom Panasonic HC VX1
6 вересня 20191 869 переглядів
Panasonic HC-VX1 4K Camcorder Unboxing, Review & Zoom Test
28 липня 20196 753 перегляда
Panasonic HC-VX1 - 4K Sample Footage
29 липня 20204 970 переглядів
Panasonic HC-VX1 4K Footage
22 січня 201910 964 перегляда
Panasonic HC-VX1 4K UHD Test June 2020
14 липня 202027 111 переглядів
Panasonic HC-VX1 | OPTICAL zoom & NEW stabilization test
21 серпня 20185 490 переглядів
Panasonic HC-VX1 Camcorder Test 4K
25 грудня 20182 299 переглядів
Panasonic HC-VX1 Unboxing & Menu Review
20 жовтня 201831 012 переглядів
(Panasonic HC VX1 4k TEST) A Walk Around Penmaen Burrows And Upto Cefn Bryn
23 червня 20209 027 переглядів
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 139 zł
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 50 х, матриця 2.2 МП, дисплей 3 ", вага 252 г
від 2 400 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г
від 8 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 1500 г
від 6 414 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 900 г
від 5 619 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 11 149 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 21.2 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 1238 г
від 6 499 zł
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 350 zł
кишенькова, карта пам'яті, Full HD (1080p), 120 к/с, збільшення 3 х, матриця 14.41 МП, дисплей 2.5 ", робота 1.1 год, вага 130 г
від 3 590 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 13 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 1 024 zł
карта пам'яті, вбудовано 8 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 32 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3 ", робота 1.45 год, вага 235 г
від 1 425 zł
3D відеокамера, карта пам'яті, вбудовано 32 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 12 х, матриця 7.59 МП, дисплей 3.5 ", робота 1.35 год, вага 395 г