Відеокамера Panasonic HC-X1500
Відео 23 |
Закрити
Шапка
Panasonic HC-X1500
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:60 к/с
Оптичне збільшення:24 х
Цифрове збільшення:48 х
Фокусна відстань:25 ― 600 мм
Ефективних мегапікселів:8.29 МП
Розмір матриці:1/2.5"
Діагональ дисплея:3.5 "
Вага:900 г
Модель HC-X1500 відрізняється від моделі HC-X2000 виключно наявністю рукояті, інші характеристики ідентичні.
Всі характеристики
Купити Panasonic HC-X1500
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Panasonic HC-X1500 - camcorder - Leica - storage: flash cardKamera wideo, 4K / 60 fps, 24x zoom optyczny, Leica, karta pami?ci FC, Wi-Fi, czarny Proshop.plПоскаржитись | 7 455 zł |
Panasonic HC-X1500 4K Ultra HD czarna KMW-PAN-169Najmniejsza i najlżejsza w branży kamera 4K/60p Profesjonalne nagrywanie w dowolnym miejscu: model HC-X1500 został udoskonalo... щеny zarówno w zakresie funkcjonalności Komputronik.plПоскаржитись | 7 199 zł |
Panasonic HC-X1500 profesjonalna kamera 4K (10-bitowa jakość nagrywania wHC-X1500 Wszechstronność i wydajność w trybie 4K 60p Najmniejsza i najlżejsza w branży* kamera 4K 60p w przenośnej, kompaktow... щеej obudowie zapewnia niezwykłe parametry optyczne przenośnego urządzenia bez kompromisów w zakresie jakości. * W przypadku kamery ze zintegrowanym obiektywem i możliwością nagrywania w trybie 4K 60p (stan na 6 stycznia 2020 r., zgodnie z badaniami firmy Panasonic). Funkcje Najmniejsza i najlżejsza w branży kamera 4K/60p Profesjonalne nagrywanie w dowolnym miejscu: model HC-X1500 został udoskonalony zarówno w zakresie funkcjonalności Офіційний партнер Panasonic Sklep.Panasonic.plПоскаржитись | 6 414 zł |
Panasonic HC-X1500 (w magazynie!) - Dostawa GRATIS!Cyfrowe.pl Поскаржитись | 7 299 zł |
Panasonic HC-X1500 profesjonalna kamera 4K (10-bitowa jakość nagrywania w | 6 414 zł |
Panasonic Hc-x1500e Camera CzarnyFUNKCJE:Profesj tradeinn.comДоставка: по Польщі Поскаржитись | 8 448 zł |
Відеоогляди
Is the Panasonic HCX2000 Still Worth it in 2023? CX10 and HCX1500 2-Year Camcorder Review.
25 лютого 202320 558 переглядів
Does the Panasonic HCX1500 Overheat? Is it Good for Long Format Capture?
29 квітня 20233 512 переглядів
AIRBUS A400 ON THE BEACH (PANASONIC HCX1500 4K)
27 березня 202114 250 переглядів
Panasonic HC-X1500 v Canon XA70 Discussion: What makes them different and which is best for you
15 квітня 202311 823 перегляда
Panasonic HC-X1500 review #camcorder #videocamera #equipment
13 вересня 2023313 переглядів
Panasonic x1500 x2000 cx10 Long Term Review
11 лютого 202223 023 перегляда
Panasonic HC-X1500 Unboxing and Cinematic Reel | Look Inside | JRDM
25 вересня 20227 448 переглядів
Panasonic x1500 Camcorder Review
15 січня 202215 544 перегляда
Panasonic hc-x1500 - auto focus tips
11 жовтня 202112 545 переглядів
Panasonic HC X1500 Unboxing
14 квітня 2020740 переглядів
How to stream with PANASONIC HC-X1500/2000 | full set-up run through
16 березня 202125 042 перегляда
Panasonic x1500 x2000 CX10 Initial Impressions: A pint-sized camcorder with professional perks
25 червня 202125 114 переглядів
Panasonic HC-X1500 - Footage Samples
18 червня 202034 605 переглядів
Why PANASONIC HC-X1500 is a Camera For a Serious Film Maker in 2020
21 квітня 2020294 596 переглядів
Panasonic HC-X1500 - Cinematic Footage, bokeh and good low light performance? Yeah right!
9 лютого 202189 509 переглядів
Panasonic HC-X1500 - first impressions
28 березня 202015 299 переглядів
Are small sensor camcorders still relevant? Panasonic HC-X2000/HC-X1500 Review
4 лютого 202058 369 переглядів
Panasonic HC X1500 Unboxing and Actual Camera Footage
10 січня 202226 624 перегляда
BEST Camcorder in 2020? - Panasonic HC-X1500 4K 60 FPS Camcorder Review
30 березня 2020269 589 переглядів
Panasonic 4K60P Professional Camcorders AG-CX10, HC-X2000, HC-X1500 | First Look and Comparison
8 січня 2020100 127 переглядів
Panasonic HC-X2000 4K IBIS and Low Light Sample Footage | 10-Bit 422 Test Shots | AG-CX10 | HC-X1500
16 січня 202062 104 перегляда
Panasonic HC-X2000 (X1500) camera review at ISE 2020
14 лютого 202036 257 переглядів
[NEW] Introducing Panasonic 4K 60p Camcorder HC-X1500
6 січня 202072 863 перегляда
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 8 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 1500 г
від 1 139 zł
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 50 х, матриця 2.2 МП, дисплей 3 ", вага 252 г
від 5 619 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 11 149 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 21.2 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 1238 г
від 6 499 zł
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 350 zł
кишенькова, карта пам'яті, Full HD (1080p), 120 к/с, збільшення 3 х, матриця 14.41 МП, дисплей 2.5 ", робота 1.1 год, вага 130 г
від 3 590 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 13 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 1 024 zł
карта пам'яті, вбудовано 8 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 32 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3 ", робота 1.45 год, вага 235 г
від 1 425 zł
3D відеокамера, карта пам'яті, вбудовано 32 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 12 х, матриця 7.59 МП, дисплей 3.5 ", робота 1.35 год, вага 395 г
від 11 449 zł
професійна, карта пам'яті, Full HD (1080p), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 10.1 ", робота 4 год, вага 2018 г
від 2 400 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 351 г