Відеокамера Panasonic AG-CX350
Відео 18Фото 8 |
Panasonic AG-CX350
Тип носія:карта пам'яті
Роздільна здатність відео:Ultra HD (4K)
Частота кадрів:60 к/с
Оптичне збільшення:20 х
Цифрове збільшення:32 х
Фокусна відстань:25 – 490 мм
Розмір матриці:1"
Діагональ дисплея:3.5 "
Вага:2300 г
Підтримка live трансляцій через Wi-Fi адаптер або через підключення до передавального терміналу провідним шляхом.
Всі характеристики
Відеоогляди
Panasonic AG CX350 Pros and Cons 6 Months on.
23 серпня 201922 390 переглядів
Panasonic AG CX350 Test Footage, Auto Focus test
19 березня 20196 082 перегляда
Panasonic AG CX350 | New Professional Camcorder Launched |
22 березня 20196 997 переглядів
Panasonic AG CX350 & Universal Smallrig Camcorder Ultimate Cinema or ENG Shoulder Rig
31 січня 20215 546 переглядів
Panasonic AG CX350 Camera Quick Look Review
13 березня 20193 214 переглядів
PANASONIC CX350_TAMIL
2 квітня 20194 920 переглядів
Cheap LANC zoom remote first look review with Panasonic AG-CX350
19 травня 20205 677 переглядів
Panasonic CX350 Review - 3 good and 3 bad
11 грудня 201917 743 перегляда
Panasonic AG CX350 Network and Streaming Settings, setting up a stream to Facebook Live
23 березня 201912 739 переглядів
Panasonic AG-CX350 Quick Hands On and My First Impressions
25 січня 201915 595 переглядів
Panasonic AG-CX350 Test Footage - 4k 60p Normal
26 серпня 20195 540 переглядів
Panasonic AG-CX350 Unboxing (in 4K)
19 червня 201910 697 переглядів
Panasonic AG-CX350 | First Look
28 січня 201939 347 переглядів
Panasonic CX-350 | First Look
27 червня 201989 110 переглядів
CX350 – Tips & Tricks
28 червня 201917 947 переглядів
CX350 – Camera Tour
28 червня 201947 065 переглядів
Panasonic AG CX350 All-Intra 400 UHD 25P Test 4K
16 березня 201912 211 переглядів
Product Features | Panasonic AG-CX350 4K Handheld Camcorder
1 березня 201919 234 перегляда
Додаткові функції і можливості відеокамери Panasonic AG-CX350:
- Роз'єм USB Type-C
- Роз'єм LAN RJ-45
РекомендуємоПорівняти в таблиці →
від 1 139 zł
карта пам'яті, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 50 х, матриця 2.2 МП, дисплей 3 ", вага 252 г
від 8 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 1500 г
від 6 414 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 24 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3.5 ", вага 900 г
від 5 619 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, матриця 2.07 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 680 г
від 11 149 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 50 к/с, матриця 21.2 МП, дисплей 5 ", робота 1 год, вага 1238 г
від 6 499 zł
професійна, SSD, Ultra HD (4K), 30 к/с, дисплей 5 ", робота 1.5 год, вага 1700 г
від 2 004 zł
касета, Full HD (1080p), 25 к/с, збільшення 10 х, матриця 2.07 МП, дисплей 2.7 ", робота 4.5 год, вага 535 г
від 350 zł
кишенькова, карта пам'яті, Full HD (1080p), 120 к/с, збільшення 3 х, матриця 14.41 МП, дисплей 2.5 ", робота 1.1 год, вага 130 г
від 3 590 zł
карта пам'яті, Ultra HD (4K), 60 к/с, збільшення 20 х, матриця 8.29 МП, дисплей 3 ", вага 635 г
від 13 999 zł
професійна, карта пам'яті, Ultra HD (4K), 120 к/с, збільшення 12 х, матриця 14.2 МП, дисплей 3.5 ", робота 4.33 год, вага 1895 г
від 1 024 zł
карта пам'яті, вбудовано 8 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 32 х, матриця 2.07 МП, дисплей 3 ", робота 1.45 год, вага 235 г
від 1 425 zł
3D відеокамера, карта пам'яті, вбудовано 32 ГБ, Full HD (1080p), 50 к/с, збільшення 12 х, матриця 7.59 МП, дисплей 3.5 ", робота 1.35 год, вага 395 г