Лампочка Osram LUMILUX T8 36W 6500K G13 (7260795)
Osram LUMILUX T8 36W 6500K G13 біле світловелика яскравість |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Osram 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Osram.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Модификації Osram LUMILUX T8 36W 6500K G13
Ціни на Osram LUMILUX T8 36W 6500K G13 |
---|---|---|---|---|
Osram LUMILUX T8 15W 6500K G13 | від 25 zł | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T8 16W 4000K G13 | від 47 zł | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T8 18W 4000K G13 | від 19 zł | 2 пропозиції | ||
Osram LUMILUX T8 18W 6500K G13 | від 14 zł | 2 пропозиції | ||
Osram LUMILUX T8 36W 4000K G13 | від 11 zł | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T8 36W 6500K G13 | від 12 zł | 1 пропозиція | ||
Osram LUMILUX T8 58W 8000K G13 | від 39 zł | 1 пропозиція |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →