Побутовий датчик Orno OR-CR-267
Фото 7 |
Orno OR-CR-267 |
|
3 сенсори.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Orno OR-CR-267
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Czujnik ruchu Orno OR-CR-267 do sufitów podwieszanych 1200W IP65 biały - w | 37 zł |
Orno Czujnik ruchu 360°, IP65, 1200W do sufitów podwieszanych | 58 zł |
Czujnik ruchu 360°, IP65, 1200 | 55 zł |
Czujnik ruchu do sufitów podwieszanych 360° OR-CR-267 ORNO | 59 zł |