Умивальник ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 мм
Фото 4 |
ORiSTO Silver UME-SI-90-92 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог ORiSTO 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі ORiSTO.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 мм
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Oristo Umywalka meblowa Oristo Silver 90x45 cm prostokątna biały połysk UM | 699 zł |
Oristo Umywalka meblowa 90 cm SILVER | 721 zł |
Oristo Silver umywalka meblowa konglomeratowa 90x45cm UME-SI-90-92 | Darmo | 655 zł |
Модификації ORiSTO Silver UME-SI-90-92
Ціни на ORiSTO Silver UME-SI-90-92 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver UME-SI-50-92 500 мм | від 400 zł | 2 пропозиції | ||
ORiSTO Silver UME-SI-60-92 600 мм | від 466 zł | 3 пропозиції | ||
ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 мм | від 655 zł | 3 пропозиції | ||
ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C 1200 мм | від 790 zł | 3 пропозиції |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →