Umywalka ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 mm
Zdjęcia 4 |
ORiSTO Silver UME-SI-90-92 |
|
Informacje zawarte w opisie modelu służą wyłącznie do celów informacyjnych.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Katalog ORiSTO 2024 - nowości, hity sprzedaży i najbardziej aktualne modele ORiSTO.
Przed zakupem zawsze zapytaj doradcę sklepu internetowego o specyfikację i skład zestawu produktu
Kup ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 mm
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Oristo Umywalka meblowa Oristo Silver 90x45 cm prostokątna biały połysk UM | 699 zł |
Oristo Umywalka meblowa 90 cm SILVER | 721 zł |
Oristo Silver umywalka meblowa konglomeratowa 90x45cm UME-SI-90-92 | Darmo | 655 zł |
Modyfikacje ORiSTO Silver UME-SI-90-92
Ceny na ORiSTO Silver UME-SI-90-92 |
---|---|---|---|---|
ORiSTO Silver UME-SI-50-92 500 mm | od 400 zł | 2 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-60-92 600 mm | od 466 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-90-92 900 mm | od 655 zł | 3 oferty | ||
ORiSTO Silver UME-SI-120-92-C 1200 mm | od 790 zł | 3 oferty |
PolecamyPorównaj w tabeli →