Змішувач Omnires Modern C304-HCR
Omnires Modern C304-HCR |
|
Корпус змішувача виготовлений із латуні класу "А". З технологією Easy Clean можна легко видалити вапняний наліт, просто протерши силіконову поверхню ручного душу.
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Modern C304-HCR
Усі ціни 8 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria wannowa Omnires Modern 2-otworowa chrom połysk C304-HCR | 899 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Modern C304-H Chrom | 902 zł |
Bateria wannowa stojąca Omnires Modern chrom (CR) C304-HCR | 902 zł |
Bateria wannowa natynkowa OMNIRES Modern C304-H Chrom | 902 zł |
ще 3 пропозиції
РекомендуємоПорівняти в таблиці →