Змішувач Omnires Fresh FR7136ROCR
Omnires Fresh FR7136ROCR |
|
Корпус змішувача виготовлений із високоякісної латуні класу "А". Оснащений термостатичним картриджем із блокуванням температури води при 38 °C.
Для створення повноцінного змішувача необхідно додатково придбати елемент прихованого монтажу (арт. BOXTE2F).
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Omnires 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Omnires.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Omnires Fresh FR7136ROCR
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Omnires Bateria prysznicowa podtynkowa termostatyczna Omnires Fresh chrom | 415 zł |
Element natynkowy baterii wannowej Omnires Fresh chrom (CR) FR7136ROCR | 416 zł |
Bateria podtynkowa wannowo-prysznicowa Omnires Fresh FR7136ROCR | 389 zł |
Bateria prysznicowo-wannowa podtynkowa Omnires FRESH FR7136ROCR | 415 zł |
Bateria podtynkowa wannowo-prysznicowa Omnires Fresh FR7136ROCR | 389 zł |
Omnires Fresh Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa termostatyczna chrom | 349 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →