Плиткоріз Norton TR 252 (70184694289)
Norton TR 252 |
|
Інформація в описі моделі носить довідковий характер.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Каталог Norton 2024 - новинки, хіти продажів і найактуальніші моделі Norton.
Завжди перед покупкою уточнюйте у менеджера інтернет-магазину характеристики і комплектацію товару
Купити Norton TR 252
Усі ціни 7 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
TR252 Przecinarka do płytek 250mm 1500W TR 252 | 4 699 zł |
Przecinarka do glazury 120 cm 250 mm TR252 Norton Clipper | 4 299 zł |
Norton Clipper Przecinarka stołowa do glazury TR252 (70184694289) | 4 449 zł |
Przecinarka elektryczna do płytek Norton Clipper TR 252 (+ tarcza 250 mm) | 4 449 zł |
Norton Przecinarka Stołowa Do Ceramiki Clipper Tr252 | 4 535 zł |
Elektryczna przecinarka do płytek ceramicznych TR252 1500W NORTON CLIPPER | 4 999 zł |
Przecinarka do glazury 120 cm 250 mm TR252 Norton Clipper | 4 299 zł |
РекомендуємоПорівняти в таблиці →